Kto jest odpowiedzialny?

Zło stanowi mroczną część życia każdego człowieka. Już od najmłodszych lat ta prawda jest wpajana dzieciom zarówno przez ich bliskich jak i przez nauczycieli czy rówieśników. Czasem przyjmuje postać nielubianej koleżanki z klasy, która ochoczo wytyka błędy, używając przy tym niewybrednych słów

Kryminały i książki sensacyjne są rozchwytywane na rynku czytelniczym. Niezależnie od tego jaki mają one motyw przewodni, zawsze można znaleźć w nich fascynujących bohaterów, dzięki czemu całość książki wydaje się wciągająca i fascynująca. W taki sposób, że ciężko oderwać się od książki, jaką ma się do przeczytania. Na rynku nie brakuje sensacyjnych dzieł, dzięki czemu można zapewnić sobie w wolnej chwili fantastyczną rozrywkę. Czytajmy takie książki, dzięki czemu umysł człowieka jeszcze lepiej pracuje. Debiutancką propozycję pt.”Wiwisekcja zbrodni” oferuje Andrzej Janikowski.

W umyśle mordercy

Andrzej Janikowski zaprasza do wspaniałego świata, który może nie jedną osobę przerazić. Autor tej sensacyjnej książki z zawodu jest inżynierem elektronikiem. Tak naprawdę jego pasją jest dziennikarstwo. Dlatego też postanowił związać się z jakimś wydawnictwem i pokazać na co tak naprawdę go stać. Doskonale odnajduje się w tematach chrześcijańskich i historycznych. Przy czym nie trzeba się obawiać, że jego dzieła to przesada, jeżeli chodzi o nawoływanie do powrotu do kościoła. Jeżeli ktoś się tego obawia, to może o tym zapomnieć. Andrzej Janikowski, jeżeli pisze, to zawsze stara się dochodzić do prawdy. O czym opowiada “Wiwisekcja zbrodni (https://www.taniaksiazka.pl/wiwisekcja-zbrodni-andrzej-janikowski-p-1382448.html)? Oto Park Południowy we Wrocławiu. Na terenie tego kompleksu zieleni zostają odnalezione brutalnie okaleczone zwłoki. Nie mija kilka dni, a na terenie ogródków działkowych zostaje odnalezione kolejne ciało. Policja sądzi, że to ten sam morderca, ponieważ ciała zostają okaleczone w ten sam sposób.

Kim jest morderca?

Ciał zaczyna przybywać. Podkomisarz Roman Sadowski musi rozwiązać tą sprawę. Wszyscy na początku są mocno przekonani, że odpowiedzialny za całą zbrodnię jest jakiś szaleniec religijny. Mogłyby na to wskazywać ślady zbrodni. Ale w toku śledztwa wychodzi na jaw, że to jednak nie o to chodzi. Tylko tak naprawdę o co może chodzić człowiekowi, który w tak bestialski sposób pozbawia życia ofiar, a potem kaleczy ich ciała? Sadowski wpada na motyw, który może kierować mordercą. Jaki on będzie? Tego dowiemy się z lektury książki. Tylko, że poznanie motywy niewiele przybliża podkomisarza i jego ekipę do złapania zbrodniarza. A jak widać – ofiar przybywa. Jak zakończy się to śledztwo? Czy tym razem zło zatryumfuje? Czy jednak policja będzie górą? Kto lubi krwawe kawałki i nie boi się mordercy czyhającego za rogiem, to na pewno wspaniale będzie czuł się z tą książką, która przyciąga do siebie jak magnes.

Książka zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com